746
1329417

Gustaf Ankarcrona

(Sverige, 1869-1933)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 390 - 2 870 EUR
2 710 - 3 250 USD
Klubbat pris
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist klassisk konst
+46 (0)721 428 962
Gustaf Ankarcrona
(Sverige, 1869-1933)

Kustlandskap, Norge

Signerad G. Ankarcrona och daterad Norge 1890. Duk 40 x 60,5 cm.