75
1340613

Spegel, 1700-talets första hälft, Barock.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 390 - 2 870 EUR
2 710 - 3 250 USD
Klubbat pris
42 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld och bronserad. Dekor med akantus blad och akantus slingor. Delvis genombrutet krön. Höjd 150, bredd 85 cm.