759
1158493

Philips Gysels, tillskriven

(Holland, 1600-tal)
Utropspris
70 000 - 90 000 SEK
6 640 - 8 540 EUR
7 600 - 9 770 USD
Klubbat pris
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Philips Gysels, tillskriven
(Holland, 1600-tal)

Stilleben med fåglar och frukter

Signerad P. Gÿsels. Uppfodrad duk 64 x 86 cm.