763
1362639

Holländsk skola 1600-tal

(Dutch School 17th century)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 740 - 2 180 EUR
1 830 - 2 280 USD
Klubbat pris
32 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Holländsk skola 1600-tal
(Dutch School 17th century)

Stilleben med rosor och tulpan i skål

Uppfodrad duk 64 x 49 cm.

Proveniens

Bukowski Auktioner, auktion 351, 15-17 april 1953, kat nr 210.