769
1347605

Henric Ankarcrona

(Sverige, 1831-1917)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 420 - 2 910 EUR
2 770 - 3 330 USD
Klubbat pris
36 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Henric Ankarcrona
(Sverige, 1831-1917)

Beduinläger

Signerad Henric Ankarcrona och daterad 1875. Duk 47 x 72 cm.