Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285
827
1357133

Anna Ostroumova-Lebedeva

(Ryssland, 1871-1955)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 900 - 4 870 EUR
4 530 - 5 660 USD
Klubbat pris

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist klassisk konst
+46 (0)721 428 962
Anna Ostroumova-Lebedeva
(Ryssland, 1871-1955)

Röda tornet, St. Petersburg

Signerad A Ostroumova-Lebedeva och daterad 34. Akvarell och blyerts 31,5 x 23,5 cm.