835A
1268608

Axel Ender

(Norge, 1853-1920)
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 360 - 5 230 EUR
4 560 - 5 470 USD
Klubbat pris
90 000 SEK
Axel Ender
(Norge, 1853-1920)

Rättvikskulla i landskap

Signerad Axel Ender. Olja på duk 61,5 x 45,5 cm.