145
1370632

Torbjörn Calvero

(Sverige, 1949-2016)
Torbjörn calvero, mick jagger fotografi signerad och numrerad 4/5.

Torbjörn Calvero, Mick Jagger fotografi signerad och numrerad 4/5.

"Mick Jagger", 1976. Signerad Calvero och numrerad 4/5. Pigment print 60 x 47,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris:

15 000 - 20 000 SEK

Klubbat pris:

Torbjörn Calvero och Christer Olsson, "Från Abba till Zeppelin. Calveros 70-tal", avbildad på helsida sid 81.

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57