147
1362248

Anton Corbijn

(Holland, Född 1955)
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
1 750 - 2 630 EUR
1 820 - 2 740 USD
Klubbat pris
110 000 SEK

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57
Anton Corbijn
(Holland, Född 1955)

"Bryan Ferry, Miami, 1992"

Signerad och numrerad 7/20 på monteringen. Lithprint, bildyta 46 x 45 cm.

Proveniens

Galleri Magnus Åklundh, Malmö.

Bernd Skupin, "Anton Corbijn Werk", 2000, avbildad sid 88.