148
1389568

Susanna Hesselberg

(Sverige, Född 1967)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 330 - 1 780 EUR
1 390 - 1 850 USD
Klubbat pris
15 000 SEK

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57
Susanna Hesselberg
(Sverige, Född 1967)

Untitled, 1998

Signerad Susanna Hesselberg och numrerad 4/5 på etikett a tergo. C-print, bildyta 70 x 67 cm.