19
1349461

Akram Legrand, lampa, modell "T33", Frankrike, 2000-tal.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
887 - 1 070 EUR
926 - 1 110 USD
Klubbat pris
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Stomme i laserskuren rostfritt stål, skärmar i plexiglas, märkt T33 Made in France, höjd 53 cm.

Smärre slitage.