351
1392695

Allen Jones

(England, Född 1937)
Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
9 550 - 11 900 EUR
10 800 - 13 600 USD
Klubbat pris

Louise Wrede
Louise Wrede
Chef konstavdelningen, Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Allen Jones
(England, Född 1937)

Utan titel

Signerad Allen Jones och daterad -79. Blandteknik på papper 57 x 40 cm.

Proveniens

Inköpt direkt av konstnären.
Dr. Leonhardt Collection, Tyskland.
Privat samling, Danmark.