367
1364619

Raffi Kalenderian

(USA, Född 1981)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 360 - 7 150 EUR
5 690 - 7 580 USD
Klubbat pris
60 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Raffi Kalenderian
(USA, Född 1981)

”Nina (Villa Somura)"

Signerad Raffi Kalenderian och daterad 2006 a tergo. Duk 148 x 112 cm.

Proveniens

Black Dragon Society, Los Angeles.
Privat samling, Sverige.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?