428
1383245

Andy Warhol

(USA, 1928-1987)
Utropspris
350 000 - 400 000 SEK
31 800 - 36 400 EUR
33 300 - 38 100 USD
Klubbat pris
760 000 SEK

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist grafik
+46 (0)739 40 08 27
Andy Warhol
(USA, 1928-1987)

"With Hat", ur: "Three portraits of Ingrid Bergman"

Färgserigrafi, 1983, signerad med blyerts och numrerad 197/250, tryckt av Rupert Jasen Smith, New York, utgiven av Galerie Börjeson, Malmö. Bladstorlek 96,5 x 96,5 cm.

Tilläggslista

Införselmoms tillkommer.

Införselmoms

Feldman & Schellmann II. 315.

Konstnär

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?