93
1368356

Kurt Beier

(Tyskland)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 320 - 1 750 EUR
1 370 - 1 820 USD
Klubbat pris
15 000 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60
Kurt Beier
(Tyskland)

"Fantasy islands" soffa, Tyskland 1980-tal.

Benställning i bok, sits klädd i läder, ryggstäd i metall, märkt Fantasy Island, höjd 67 cm, width 153 cm.

Slitage, ryggstödet med rost.