399
1395575

Swedish Modern, sideboard / rumsavdelare, 1930-40-tal.

Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
1 590 - 1 770 EUR
1 660 - 1 840 USD
Klubbat pris
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Fanerad med alm, tre skåpdörrar, glasskiva med etsad dekor, barens höjd 77 cm, total höjd 179 cm, längd 105 cm, bredd 30 cm.

Slitage, fanérskador. Nyckel saknas.