433
1382942

Eje Ahlgren, "G-125", golvlampor 2 stycken, Bergboms, Malmö.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 780 - 2 220 EUR
1 850 - 2 320 USD
Klubbat pris
16 000 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Mässing, plastraster, märkta Bergboms G 125, höjd 138 cm.

Något avvikande. Smärre slitage och bucklor.