436
1370607

Swedish Modern, skåp, 1930-40-tal.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 770 - 2 210 EUR
1 840 - 2 300 USD
Klubbat pris
38 000 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Fanerat med alm och mahogny, en låda, hyllinredning, höjd 160 cm, bredd 96 cm, djup 35 cm. Nyckel medföljer.

Smärre slitage och fanérskador, bakstycket med mindre skada.