510
1382964

Kai Winding

(Danmark)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 060 - 1 320 EUR
1 110 - 1 380 USD
Klubbat pris
12 000 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60
Kai Winding
(Danmark)

sideboard, "PH52", Poul Hundevad, Danmark 1950-tal.

Teak och rotting, höjd 48 cm, bredd 92 cm, djup 48 cm.

Smärre slitage.