590
1397488

Birgitta Liljebladh

(Sverige, 1924-2014)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 210 - 2 650 EUR
2 300 - 2 760 USD
Klubbat pris
24 000 SEK

Lena Rydén
Lena Rydén
Chef konst, specialist modern och klassisk konst
+46 (0)707 78 35 71
Birgitta Liljebladh
(Sverige, 1924-2014)

Självporträtt

Signerad Birgitta Liljebladh och daterad 1965. Duk 59 x 44 cm.

Proveniens

Ingemar Dahlbergs samling.

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

98. Jaeger-LeCoultre, Reverso Squadra Chronograph GMT, ca 2010.
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
Aktuellt bud:
75 000 SEK