615
1379519

Ewald Dahlskog

(Sverige, 1894-1950)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 770 - 2 210 EUR
1 840 - 2 300 USD
Klubbat pris
22 000 SEK
Lena Rydén
Lena Rydén
Chef konst, specialist modern och klassisk konst
+46 (0)707 78 35 71
Ewald Dahlskog
(Sverige, 1894-1950)

Motiv från Fiskebäckskil.

Signerad E Dahlskog och daterad -27. Duk 68,5 x 83 cm.