Etsning och akvatint i färg, 1969. Signerad och numrerad 24/75 i blyerts. Tryckt av Morsang och utgiven av Maeght, Paris. Plåtstorlek 99 x 59,5 cm. Bladstorlek 106 x 68 cm (Arches).
Dupin 515.
×
Logga in
Kunde inte logga in