101
1382847

Ljuskrona, för åtta ljus, Louis XV-stil 1900-tal.

Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 800 - 4 740 EUR
4 340 - 5 430 USD
Klubbat pris
30 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld stomme behängd med prismor i bergkristall. Höjd 110, diameter 67 cm.