103
1395250

Kandelabrar, ett par, för fyra ljus, Frankrike 1800-talets början, Empire.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 850 - 3 800 EUR
3 260 - 4 340 USD
Klubbat pris
30 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld brons. Segerns gudinna Victoria bär upp ljusarmar. Dekor med eldsflammor, fabeldjur. Höjd 50 cm.