106
1402040

Ljusstakar, ett par, Frankrike 1800-talets början, Empire

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 900 - 2 370 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
34 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld brons. Rik dekor av flätmönster, geometrisk dekor, vinranka samt pärlstav. Skaft på rund fot. Höjd 27,5 cm.