128
1403915

Bordsplateau, troligen Frankrike 1800-talets början, Empire.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 420 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris
12 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld brons. Oval form på tassfötter. Dekor med lejontassar. Längd 40, bredd 26 cm.