397
1398207

Gübelin ring platina och 18K guld med en radiantslipad diamant 3.21 ct Fancy Intense Yellow vvs 1

Utropspris
550 000 - 600 000 SEK
48 500 - 53 000 EUR
50 600 - 55 200 USD
Klubbat pris
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

enligt medföljande GIA Colored diamond report 1172649866 samt två modifierade baguetteslipade diamanter totalvikt ca 0.75 ct, storlek 16.25/51, totalvikt 5 g. Signerad Gübelin och numrerad 1000154501. Etui från Gübelin medföljer.