405
1379501

Ring platina med en gammalslipad diamant, Wiwen Nilsson

Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 420 - 5 300 EUR
4 700 - 5 640 USD
Klubbat pris
45 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

vikt ca 1.80 ct kvalitet ca J/K vs, storlek 17.50/55, totalvikt 4 g. Stämplad AN, Lund 1947. Signerad Wiwen Nilsson.

nagg vid rondist

Tilläggslista

OBS nagg vid rondist

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?