Madeleine Pyk – en samling F769
405
1379501

Ring platina med en gammalslipad diamant, Wiwen Nilsson

Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 740 - 5 690 EUR
5 430 - 6 520 USD
Klubbat pris
45 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

vikt ca 1.80 ct kvalitet ca J/K vs, storlek 17.50/55, totalvikt 4 g. Stämplad AN, Lund 1947. Signerad Wiwen Nilsson.

nagg vid rondist

Tilläggslista

OBS nagg vid rondist