420
1393874

Boucheron ring platina med en rund briljantslipad diamant vikt ca 1.25 ct kvalitet ca H vvs

Utropspris
200 000 - 225 000 SEK
17 500 - 19 700 EUR
18 200 - 20 500 USD
Klubbat pris
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

samt baguette och trapezslipade diamanter, bredd ca 1.75 - 16.5 mm, storlek 18/56, totalvikt 10 g. Signerad Boucheron Paris samt numrerad 464.757. 1950-tal.