458
1400687

Armbandsur Chopard för Kutchinsky 18K guld med tavla av turkos och med diamantkrans

Utropspris
40 000 - 45 000 SEK
3 530 - 3 980 EUR
3 760 - 4 230 USD
Klubbat pris
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

totalvikt diamanter ca 1.40 ct, bredd länk ca 10.5 - 13.0 mm, mått boett ca 20 X 27 mm, längd ca 15.5 cm, totalvikt 38 g. Boett numrerad 5026112512 samt med brittiska stämplar. Mekanisk, kaliber 664, urverk signerat L.U Chopard & Cie.

Tilläggslista

caliber 664 manual winding, movement signed L.U Chopard & Cie

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?