458
1400687

Armbandsur Chopard för Kutchinsky 18K guld med tavla av turkos och med diamantkrans

Utropspris
40 000 - 45 000 SEK
3 800 - 4 270 EUR
4 340 - 4 890 USD
Klubbat pris
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

totalvikt diamanter ca 1.40 ct, bredd länk ca 10.5 - 13.0 mm, mått boett ca 20 X 27 mm, längd ca 15.5 cm, totalvikt 38 g. Boett numrerad 5026112512 samt med brittiska stämplar. Mekanisk, kaliber 664, urverk signerat L.U Chopard & Cie.

Tilläggslista

caliber 664 manual winding, movement signed L.U Chopard & Cie