476
1399256

Cartier ring 18K guld med runda briljantslipade diamanter och rubiner

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 870 - 3 820 EUR
3 250 - 4 340 USD
Klubbat pris
22 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

storlek 17/53, totalvikt 9 g. Signerad Cartier 1994 samt numrerad E33752 och med franska stämplar. Etui från Cartier medföljer.