476
1399256

Cartier ring 18K guld med runda briljantslipade diamanter och rubiner

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 910 - 3 880 EUR
3 330 - 4 440 USD
Klubbat pris
22 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

storlek 17/53, totalvikt 9 g. Signerad Cartier 1994 samt numrerad E33752 och med franska stämplar. Etui från Cartier medföljer.