484
1397401

Cartier ring 18K guld med runda briljantslipade diamanter

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 430 - 1 720 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris
12 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

storlek 16.75/52, totalvikt 6 g. Signerad Cartier och numrerad 308581. Certifikat från Cartier medföljer.