490
1397400

Cartier ring 18K guld

Utropspris
18 000 - 22 000 SEK
1 600 - 1 950 EUR
1 670 - 2 040 USD
Klubbat pris
15 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20
Cartier ring 18K guld

bredd ca 7.5 mm - 13.5 mm, storlek 16.75/52, vikt 13 g. Signerad Cartier, numrerad F91569 och med franska stämplar. Certifikat från Cartier medföljer.