513
1402295

Hjalmar Falk

(Sverige, 1856-1938)
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 430 - 1 720 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris
34 000 SEK
Mark Sjöberg
Mark Sjöberg
Specialist konst, skulptur
+46 (0) 707 88 84 72
Hjalmar Falk
(Sverige, 1856-1938)

"Stockholm: Operan"

Signerad Hjalmar Falk och daterad 1912. Akvarell 26 x 55 cm.