513
1402295

Hjalmar Falk

(Sverige, 1856-1938)
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 330 - 1 600 EUR
1 390 - 1 670 USD
Klubbat pris
34 000 SEK
Mark Sjöberg
Mark Sjöberg
Specialist konst, grafik
+46 (0) 707 88 84 72
Hjalmar Falk
(Sverige, 1856-1938)

"Stockholm: Operan"

Signerad Hjalmar Falk och daterad 1912. Akvarell 26 x 55 cm.