522
1402290

Godfred Christensen

(Danmark, 1845-1928)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 060 - 1 320 EUR
1 110 - 1 380 USD
Klubbat pris
Mark Sjöberg
Mark Sjöberg
Specialist konst, grafik
+46 (0) 707 88 84 72
Godfred Christensen
(Danmark, 1845-1928)

Utsikt över Kullaberg

Signerad med monogram G.C och daterad -95. Duk 41 x 61 cm.