528
1403470

Eva Béve

(Sverige, 1871-1922)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 660 - 3 550 EUR
2 780 - 3 700 USD
Klubbat pris
Eva Béve
(Sverige, 1871-1922)

"Vid arbetet"

Signerad Eva Béve och daterad Valand -99. Duk 53 x 68 cm.