584
1384284

August Hagborg

(Sverige, 1852-1921)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 820 - 4 780 EUR
4 340 - 5 420 USD
Klubbat pris
30 000 SEK
August Hagborg
(Sverige, 1852-1921)

Galant par

Signerad August Hagborg och daterad Paris 1870. Pannå 98 x 42 cm.

Konstnär