627
1402287

Manuel Dominguez y Sanchez

(Spanien, 1840-1906)
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
1 710 - 1 900 EUR
1 950 - 2 170 USD
Klubbat pris
Manuel Dominguez y Sanchez
(Spanien, 1840-1906)

Kvinna med kikare. (På stranden)

Signerad M. Dominguez och daterad -92. Pannå 33 x 21,5 cm.