630
1387207

Anna Palm de Rosa

(Sverige, 1859-1924)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 060 - 8 830 EUR
7 370 - 9 210 USD
Klubbat pris
145 000 SEK
Anna Palm de Rosa
(Sverige, 1859-1924)

Vy över Stockholms slott

Signerad Anna Palm Stockholm. Akvarell 46 x 76 cm.