630
1387207

Anna Palm de Rosa

(Sverige, 1859-1924)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 750 - 9 690 EUR
8 870 - 11 100 USD
Klubbat pris
145 000 SEK
Anna Palm de Rosa
(Sverige, 1859-1924)

Vy över Stockholms slott

Signerad Anna Palm Stockholm. Akvarell 46 x 76 cm.