673
1398546

Hans Dahl

(Norge, 1849-1937)
Utropspris
200 000 - 225 000 SEK
19 000 - 21 300 EUR
21 700 - 24 400 USD
Klubbat pris
560 000 SEK
Hans Dahl
(Norge, 1849-1937)

Modellen och konstnären

Signerad Hans Dahl och otydligt daterad Df. Duk 154 x 113 cm.