678
1379181

Alfred William Strutt

(England, 1856-1924)
Utropspris
150 000 - 175 000 SEK
14 300 - 16 700 EUR
16 300 - 19 000 USD
Klubbat pris
Alfred William Strutt
(England, 1856-1924)

"Rävjakten - straffet" samt "Rävjakten - stölden"

Signerad Alfred Strutt. Olja på uppfodrad duk. Vardera duk 97 x 138 cm

Målningarna säljs i par.