693
1368254

Louis Jean Desprez

(1743-1804)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 640 - 9 550 EUR
8 680 - 10 800 USD
Klubbat pris
75 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Louis Jean Desprez
(1743-1804)

"Dianae Sacrum"

Akvarellerad linjeetsning 51,5 x 88 cm. Samtida snidad gustaviansk ram.