742
1401495

Paul Graf

(Sverige, 1866-1903)
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
1 570 - 1 740 EUR
1 640 - 1 830 USD
Klubbat pris
20 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Paul Graf
(Sverige, 1866-1903)

Afton vid ån

Signerad Paul Graf och daterad 1902. Duk 62 x 74 cm.