765
1402310

Ron Gorchov

(USA, 1930-2020)
Utropspris
300 000 - 400 000 SEK
28 700 - 38 200 EUR
32 500 - 43 400 USD
Klubbat pris
840 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Chef konstavdelningen, Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Ron Gorchov
(USA, 1930-2020)

"Penduluum"

Signerad Ron Gorchov och daterad 1982 a tergo. Olja på duk 185 x 126 x 15 cm.

Proveniens

Tres Hombres Art, Halmstad.