Madeleine Pyk – en samling F769
88
1403852

Spegel, 1800-talets första del, Empire.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Klubbat pris
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld och bronserad samt svärtad. Rik dekor med ymninghetshorn, akantus, maskaron samt meanderbård.
Höjd 179, bredd 84 cm.