259
1432363

David Drebin

(Kanada, Född 1970)
Utropspris
50 000 - 70 000 SEK
4 850 - 6 780 EUR
5 540 - 7 760 USD
Klubbat pris

Karin Aringer
Karin Aringer
Ansvarig specialist samtida konst och fotografi
+46 (0)702 63 70 57
David Drebin
(Kanada, Född 1970)

"Love Letter", 2012

Signerad David Drebin och numrerad 4/10 på etikett. C-print, bildyta 76,5 x 115 cm.

Proveniens

Oliver Cole Gallery, Miami.

David Drebin, "Beautiful Disasters", 2012, avbildad uppslag sid 16-17.