439
1425490

Marcel Dzama

(Kanada, Född 1974)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 270 - 2 730 EUR
2 380 - 2 850 USD
Klubbat pris

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Marcel Dzama
(Kanada, Född 1974)

Utan titel

Signerad Marcel Dzama. Tusch och akvarell på papper 35,5 x 28 cm.

Proveniens

Galleri Magnus Karlsson, Stockholm.